Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - opcja dla każdego

Kraków przyciąga rocznie miliony przybyszów z całego świata. To tu przyjeżdżają wycieczki szkolne i firmowe, zakochani marzący o romantycznym otoczeniu, rodziny chcące przeżyć wspólnie niesamowite wakacje, poszukiwacze przygód i szalonych rozrywek, wreszcie pielgrzymi mający nadzieję na duchową odnowę w krakowskich sanktuariach. To miasto niczym magnes przyciąga tłumy swoimi wspaniałymi zabytkami, niezwykłą artystyczną aurą i mnóstwem atrakcji. Jednym z najlepszych sposobów odkrywania sekretów jest zwiedzanie Krakowa – tego ponad tysiącletniego grodu w towarzystwie lokalnego przewodnika!

Kraków Zwiedzanie to biuro, z którym każda wycieczka zamienia się w niezapomnianą przygodę, przeżycie pełne wzruszeń i emocji, wreszcie rozwijające i poszerzające horyzonty doświadczenie. Jak to robimy? Przede wszystkim współpracujemy z najlepszymi licencjonowanymi przewodnikami po Krakowie, których cechuje nie tylko rozległa wiedza, ale również fantazja, kreatywność i wspaniałe poczucie humoru połączone z ogromną wrażliwością. Nasz zespół jest w stanie oprowadzić Państwa po Krakowie w j. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim lub szwedzkim. Zapraszamy nie tylko na tradycyjne piesze spacery, ale również wycieczki dorożką, meleksem, segwayem czy rowerem! Organizujemy także zwiedzanie okolic Krakowa – Wieliczki, Oświęcimia, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Ojcowskiego Parku Narodowego.

Przewodnik po Krakowie – opcja dla każdego

Co można z nami zobaczyć w samym Krakowie? Absolutnie wszystko! Na naszej stronie proponujemy wiele ciekawych tras obejmujących zwiedzanie Krakowa – Starego Miasta, Kazimierza, Podgórza, Zabłocia, Nowej Huty, Tyńca, Łagiewnik i innych krakowskich lokalizacji. Część z nich to niezwykle ciekawe wycieczki tematyczne dedykowane np. sztuce secesji, muralom, architekturze socrealistycznej, absurdom życia w PRL, wydarzeniom II wojny światowej, kulturze żydowskiej czy miejscom związanym z życiem Jana Pawła II. Mamy również specjalną ofertę magicznego zwiedzania szlakiem krakowskich legend i tradycji skierowaną do najmłodszych turystów.

No właśnie, do kogo dokładnie zaadresowana jest nasza propozycja? Do każdego, kto chciałby poznać Kraków i doświadczyć tu niesamowitych wzruszeń i zachwytów! Zapraszamy wycieczki szkolne, firmowe, pielgrzymki oraz oczywiście turystów indywidualnych! Obawiacie się Państwo, że zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem to kosztowna przyjemność? Zupełnie niepotrzebnie! Cena dwugodzinnej wycieczki wynosi zaledwie 150 zł od grupy, a za sześciogodzinne zwiedzanie Krakowa z jednym z najlepszych krakowskich przewodników zapłacicie Państwo zaledwie 350 zł!

Zwiedzanie Krakowa – kilka słów o organizacji

Nasza przesympatyczna koordynatorka, Marta pomoże Państwu nie tylko w zaplanowaniu idealnego zwiedzania, ale również w rezerwacji noclegów i posiłków idealnie dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Serdeczną, rodzinną atmosferę łączymy z perfekcją, rzetelnością i pełnym profesjonalizmem. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować doskonale zorganizowany, komfortowy, a przy tym pełen fantastycznych wrażeń pobyt w Krakowie! Przewodnik po Krakowie to 30 to możliwych tras zwiedzania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here