Wakacje w Bułgarii na Słonecznym Brzegu czy też może wybrać Złote Piaski?

Jako, że Bułgaria ma do zaoferowania turystom niezliczoną ilość atrakcji, to coraz więcej osób decyduje się spędzić właśnie tam swoje wakacyjne urlopy. Jeśli już więc zdecydujemy się obrać kierunek na bułgarskie plaże, to pojawia się pytanie, czy wybrać Złote Pasiki czy też może postawić na Słoneczny Brzeg? Jako, że oba te miejsca są niezwykle urokliwe, to podjęcie ostatecznej decyzji nie jest łatwe. Wysokiej jakości hotele, bogaty asortyment i udogodnienia hotelowe oraz liczne atrakcje sprawiają, że Bułgaria jest świetnym miejscem do wypoczynku w promieniach słońca w połączeniu z morską bryzą. Na którą opcję wiec się zdecydować?

Słoneczny Brzeg czy też może Złote Piaski?

Słoneczny Brzeg jak sama nazwa wskazuje, ma do zaoferowania turystom jedno z najbardziej nasłonecznionych miejsc na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Jest to najpopularniejszy kurort w Bułgarii, który jest największy i najchętniej odwiedzamy. Niestety wiąże się to z tym, że jest to też bardzo zatłoczone miejsce. Okazuje się, że jest to idealne miejsce do spędzenia wakacji z dziećmi, gdyż można liczyć na bezpieczne i piaszczyste plaże, które stanowią ogromną atrakcję dla najmłodszych. Ponadto dostępne są dwa parki wodne. Na Słonecznym Brzegu można liczyć także na bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych.

Jeśli zaś chodzi o spędzenie wakacji na Złotych Piaskach, to z pewnością nie zawiodą się ci, których upaja widok piaszczystych plaż i pachnących lasów, które są idealnym schronieniem przed nadmiernymi promieniami słońca w upalne dni. Obecnie można znaleźć liczne wycieczki last minute w ofertach biur podróży do Złotych Piasków, dzięki czemu za stosunkowo nieduże pieniądze można cieszyć się zorganizowanymi wakacjami w pięknym zakątku. Kurort znajduje się tutaj na terenie zalesionego Parku Krajobrazowego, gdzie turyści mogą liczyć na liczne ścieżki spacerowe i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Ponadto Złote Piaski są mniej zatłoczone i zaczynają tętnić życiem szczególnie nocą. To właśnie wtedy można liczyć na liczne zabawy, dyskoteki, kluby nocne i restauracje otwarte do białego rana. Można więc wypoczywać na plaży za dnia, a w nocy dobrze się bawić i imprezować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here