Liczysz na rozrywkę podczas wakacji rodzinnych? Odwiedź Gran Canaria

Gran Canaria to coraz bardziej popularne miejsce na spędzenie urlopu wakacyjnego. Turyści mogą liczyć tutaj na ogromną ilość wyjątkowych atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o nich. Jest to bardzo rozrywkowa wyspa, która jest wręcz idealna dla osób preferujących aktywnych form spędzania wolnego czasu. Z całą pewnością nie można się tutaj nudzić. Czego więc można się spodziewać, decydując się na wczasy w Gran Canaria?

Wakacje w Gran Canaria

Udając się na wakacje zagranicą, liczymy na wiele rozmaitych atrakcji, dostoswanych do naszych indywidulanych preferencji, potrzeb i zainteresowań. Decydując się na Gran Canaria, możemy być pewni satysfakcjonujących wakacji, podczas których nie zabraknie dla nas ciekawych rozrywek. Na wyspie znajdują się liczne parki rodzinne, dlatego też śmiało można przyjechać tutaj z całą rodzinę, czyli wraz z młodzieżą i starszymi osobami. Są także ogrody zoologiczne i botaniczne, jak również można podziwiać zwierzęta w parku wraz z pokazami sztuczek. Skoki delfinów i wysterowane sokoły, spacer pośród bujnej egzotycznej roślinności to prawdziwy raj dla najmłodszych. Ciekawą atrakcją jest także motylarnia i chociaż wstęp do niej jest płatny, to dzieci i rodziny mogą liczyć na zniżki, a bilet można zarezerwować przez Internet.

Będąc w Gran Canaria, warto odwiedzić Cocodrilo Park i przyjrzeć się wyglądowi prawniczych krokodyli. Oczywiście znajdują się tutaj także inne zwierzęta, które można nawet pogłaskać. Ciekawą opcją jest też Camel Park, pozwalający na skorzystanie z możliwości przejechania się na wielbłądzie. Nie brakuje też tutaj osiołków. Z kolei dla fanów szalonych przygód i niezapomnianych wrażeń poleca się udanie się do Sioux City, czyli przypominającego kowbojską wioskę z realnie odwzorowaną scenerią, gdzie odbywają się pokazy prezentujące kowbojski styl życia. Do dyspozycji są przejażdżki konne, restauracje niczym z dzikiego zachodu i najróżniejsze zabawy tematyczne dla całej rodziny. Dla fanów gier logiczno-zręcznościowych polecanym miejscem jest zaś Angry Birds Activity Park. Ta aplikacja na telefon zawładnęła światem i obecnie występuje pod różnymi wersjami, czyli jako zabawki i rozmaite gadżety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here