Mazury kojarzą się nam przede wszystkim z wakacjami. Żaglówki, dziesiątki jezior, setki plaż i barów, w których można kupić piwo. Jednak Mazury to również Fox Boot Camp, czyli obóz oferujący wczasy odchudzające.

Lato czeka

Wraz z rozpoczęciem się letnich wakacji, rozpoczyna się również sezon turystyczny. Oznacza to, że wszystkie górskie, nadmorskie i inne kurorty przeżywają oblężenie. Turyści z całej Polski i nie tylko zjeżdżają do Gdańska, Mielna, Giżycka, Zakopanego, Karpacza i wielu innych miejscowości, by choć przez kilka dni odpocząć od trudów dnia codziennego. Jednak wyjazd na wczasy nie musi oznaczać, że będziemy leżeć na plaży i popijać zimne piwo. Jeżeli szukasz aktywnego wypoczynku, a przy okazji chcesz zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów – wczasy odchudzające to opcja w sam raz dla ciebie.

Czym są wczasy odchudzające?

Tym, czym są zwykłe wczasy nie musimy tłumaczyć. Jednak z hasłem „wczasy odchudzające” mogłeś się wcześniej nie spotkać. Jak się pewnie domyślasz są to wczasy, podczas których możesz zrzucić zbędne kilogramy. Jak to się robi? Wszystko zależy od tego, na jaki obóz pojedziesz. Inne metody i ćwiczenia będziesz wykonywał na wczasach nad morzem, w górach czy nad jeziorem lub w lesie. Jednak korzystając z oferty foxbootcamp.pl nie jesteś ograniczony przestrzenią. Ośrodek ten znajduje się na Mazurach (konkretnie we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich) nad jeziorem Gołdopiwo i wzdłuż rzeki Sapiny. Jakby tego było mało otaczają go również lasy, co oznacza, że ćwiczenia wykonywane są zarówno w wodzie, jak i na lądzie. A jakie konkretnie? Przyjrzyjmy się bliżej ofercie Fox Boot Camp.

Co nas czeka w Fox Boot Camp?

Jak już wiesz, Fox Boot Camp leży na Mazurach i garściami czerpie z tego, co daje okolica. A w treningu odchudzającym daje naprawdę bardzo wiele. Wczasy odchudzające to nie tylko całodzienny trening, ale również dobra zabawa. Jeżeli chodziłeś kiedykolwiek na siłownię, przypomnij sobie, czy dobrze się bawiłeś samemu podnosząc ciężary, biegając na bieżni czy wykonując przysiady. Z pewnością niezbyt. Na wczasach odchudzających w Fox Boot Camp (https://www.foxbootcamp.pl/o-nas/blog) nie ma miejsca na nudne i powtarzalne ćwiczenia. Ich repertuar jest naprawdę szeroki i obejmuje m.in. gry zespołowe (siatkówka), jazda na rowerze, spływy kajakowe, bieganie, ćwiczenia lekkoatletyczne, tor przeszkód czy nawet boks. A po całym dniu ćwiczeń można usiąść na pomoście i podziwiać zachód słońca. Opcja zdecydowanie lepsza niż klub fitness.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here