Wyjazdy integracyjne - co powinien wiedzieć nowy pracownik?

Polacy spędzają w pracy około 9 godzin dziennie. Nie ulega wątpliwości, że statystyki windują szczególnie pracownicy korporacji. Wielkie, międzynarodowe przedsiębiorstwa słyną z pracowników wyrabiających ogromną liczbę nadgodzin. Nic dziwnego, że dla zatrudnionych w nich osób siedziba firmy może stać się drugim domem, a współpracownicy namiastką rodziny.

Aby ułatwić nowym pracownikom zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu pracy, korporacje kładą duży nacisk na polepszenie relacji między pracownikami. Skróceniu dystansu oraz zacieśnieniu więzi służą przede wszystkim wyjazdy integracyjne. Idea, która im przyświeca jest bardzo prosta. Wszystko sprowadza się do wyrwania pracownika z jego dotychczasowego środowiska i wrzuceniu go w nowe. Kiedyś na wyjazdach integracyjnych chodziło głównie o wspólne imprezowanie. Obecnie coraz popularniejsze stają się wyjazdy połączone z ekstremalnymi przeżyciami. Na porządku dziennym są spływy kajakowe, gry w paintball oraz inne aktywności, które wymagają od zespołu szeroko rozumianej współpracy. Oczywiście jest to również doskonała okazja do zabawy i po prostu do wspólnego spędzenia czasu oraz lepszego poznania się.

Korporacje dbają również o pracowników z wieloletnim stażem pracy. Aby utrzymać ich zaangażowanie i wydajność organizują często tzw. wyjazdy motywacyjne. Liczne badania wykazały, że pieniądze motywują ludzi tylko do pewnego momentu. Dużo lepszą zachętą do wydajnej pracy są ekscytujące wrażenia. Nic nie pobudza tak kreatywności, jak oderwanie się od codziennej rutyny. Poszukując ciekawych ofert warto zwrócić uwagę na wyjazdy firmowe z trco.pl. Jeżeli zorganizujemy wyjazd dla pracowników z pomocą profesjonalnej firmy, to będziemy mieć pewność, że wrócą z podróży zadowoleni. Doświadczony organizator wycieczek będzie nie tylko czuwać nad bezpieczeństwem grupy, ale także zadba o miłą i sympatyczną atmosferę podczas wyjazdu. Zamiast samemu borykać się z rezerwacjami, lepiej powierzyć planowanie i organizację wyprawy solidnej firmie.

Więcej: https://trco.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here