Tania domena i inne usługi

Każda osoba zakładająca stronę internetową musi wiedzieć, że potrzebuje wpierw wykupić domenę, a potem również wykupić hosting. Rejestracja domen internetowych jest banalną sprawą, kosztuje niewiele i zajmuje mało czasu.

Rejestracja domen internetowych odbywa się w internecie i wystarczy wejść na odpowiednią stronę, wybrać swoją domenę i zapłacić za nią. Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? Jest wiele takich miejsc, gdzie je znajdziemy, np. tanie domeny na kru.pl. Często są tu też promocje, chociażby na domenę z hostingiem. Dodatkowo kru.pl oferuje wiele innych udogodnień, nad których wykupieniem warto się zastanowić. Znajdziemy tu na przykład hosting dedykowany stronom opartym o system zarządzania treścią WordPress – jest to świetny wybór dla tych, którzy zaczynają tworzenie stron internetowych – jest prosty w obsłudze, ma mnóstwo wtyczek i jest bezpłatny.

Hosting dopasowany do konkretnego CMSa jest o tyle wartościowy, że od razu na stronie instalowany jest – w tym wypadku – WordPress, a więc osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła nie musi się mierzyć z instalacją systemu. Dodatkowo strona jest bardziej wydajna. Kru.pl oferuje też certyfikaty SSL – ważne jeśli na stronie mają się odbywać płatności, ale też jeśli chcemy wykorzystywać geolokalizację użytkowników. To także podnosi wiarygodność witryny internetowej. Myśląc o założeniu strony warto więc wziąć pod uwagę dodatkowe usługi niż tylko to, gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Warto też wybrać to miejsce, ponieważ zawsze możemy się skontaktować z pracownikami firmy i poprosić o pomoc lub radę.

W wielu innych miejscach taki kontakt jest bardzo utrudniony, a często informacje, które otrzymujemy są bardzo mało pomocne, albo wręcz bezużyteczne jeśli sami nie mamy ogromnej wiedzy z zakresu programowania i informatyki. Najlepiej więc stronę postawić korzystając z kru,pl, gdzie w cenie dostaniemy fachowców z wiedzą i doświadczeniem, którzy pomogą nam postawić stronę i prowadzić na niej swój biznes.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here